علي دائي و برنامه 20:30 تلويزيون ميلي

در چند روز گذشته از تلويزيون ميلي ايران كه براي ما ميلي بودنش و انعكاس خبرهايش به صورت دلخواه خودش اثبات شده بود خبري را در خصوص اردوي تيم پرسپوليس به تركيه پخش كرد كه باعث صحبتهاي جديدي از سوي علي دائي شد كه برايم نكات بسيار جالبي را در بر داشت :

اصل خبر :

دايي: از اين بعد سفرها و هتل‌هايمان را با 20:30 هماهنگ مي‌كنيم

 شکایت از برنامه 20:30 !

مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس گفت: اگر مجري و تهيه‌كننده قسمت خارج از گود برنامه 20:30 ادعاهاي خود را ثابت نكنند از نظر حقوقي پيگيري خواهيم كرد.

 اما نكات جالب

اين آقايان بدون اينكه از ماجرا مطلع باشند و بدون اينكه بدانند در تركيه چه خبر است، خبرهايي را منتشر كرده‌اند كه كاملا اشتباه بود. 

  شما اگر به تمام دنيا برويد هتل‌ها همين طورند. مگر هتل‌ها بايد براي ما شرايط خاصي داشته باشند؟ شما به دنبال اين هستيد تا در هتل‌ها مسجد بزنند؟ مهم اين است كه آدم سالم زندگي كند. شما هر جاي اين دنيا برويد بايد سالم زندگي كنيد. سالم بودن حسني است كه متاسفانه برخي از آقايان ندارند.

 قرار است من يا امثال من به هتلي برويم كه از كره مريخ آمده باشد يا باب ميل آقايان صدا و سيمايي باشد؟ شما خودت و وجودت بايد سالم باشد كه بتواني سالم زندگي كني و همه چيز را اداره كني.

 اما متاسفانه ما مي‌رويم دنبال مسائلي كه بيهوده و پوچ است. اين كارها را نكنيد. بياييد شرايط را نگاه و اول در مملكت خودمان امكانات را درست كنيد. در اين صورت شك نكنيد به جاي اينكه ما به تركيه برويم خيلي از تيم‌هاي اروپايي به ايران مي‌آيند.

 قسمتهايي از صحبتهاي ايشان را بازگو كردم تا بتوان در خصوصش به صحبت نشست

آقاي دائي  در تمام صحبتهايي كه كرده اند با تائيد باشگاه پرسپوليس و شخص مدير باشگاه است چون امروز اين باشگاه به قدري كوچك گرديده است كه تمام فعاليتهاي آن و تصميم سازي آن به توسط شخص كاشاني اداره ميشود پس وقتي دائي سخني را بيان ميدارد به طور مستقيم مورد تائيد ايشان هم هست

 و از سويي ديگر هيچ كدام مان فراموش نكرده و نخواهيم كرد كه شخص كاشاني از دوستان  بسيار نزديك آقاي سعيدلو  و به خصوص آقاي احمدي ن‍ژاد هستند پس ميتوان  اين سلسله مراتب را در هم و با هم ديد 

وقتي كه علي دائي صحبتي را بيان ميدارد و پس از چند روز هيچ تكذيبه اي و يا حتي گناه بر گردن گزارشگر و نويسنده و …. انداخته نشده است و حتي خود باشگاه هم بيانيه صادر و تائيد مينمايد و اعلام شكايت از اين برنامه تلويزيوني ميكند يعني همه آقايان بالاتر هم  اين اقدام را  ديده اند و پذيرفته اند  «خبرهايي را منتشر كرده‌اند كه كاملا اشتباه بود» پس اين برنامه همان ميلي است كه ما هم ميگفتيم و البته شما نميپذيرفتيد حال بنا بر منافع خودتان صدا بلند كرده ايد .

 اما نكته بعدي «دنبال اين هستيد تا در هتل‌ها مسجد بزنند» اين همان  حرفي است كه اين ملت 30 سال واندي است بر زبان مياورند وآقايان به همين بهانه گردن ميزنند  همان فريادي است كه از هر سوي اين مملكت بر پا است كه آقايان به مسائل مردم چكار داريد بگذاريد خودمان انتخاب كنيم كه چگونه  بايد زيست كنيم اما با همين نگاه يكسال و اندي است كه  جوانان  را كشتيد و به زندان انداخته ايد و باز هم ادامه ميدهيد چگونه است كه امروز شما و حمايتگرانتان اين اجازه را پيدا كرده ايد كه اعتراض نمايد  و سخنتان در همه رسانه ها انعكاس يابد اما وقتي ما سخني ميگوئيم ميشويم فتنه و فتنه گر .

  پس شما و همان خط فكري هم ميپذيريد كه «بياييد شرايط را نگاه و اول در مملكت خودمان امكانات را درست كنيد.» امروزسرزمين ايران را به نابودي كشانده ايد و از ايران چيزي باقي نگذاشته ايد  ميپذيريد با قوانين  من در آوردي همه چيز و همه كس را  خراب كرده ايد .

اما از علي دائي هم تشكر ميكنم كه سخني را بيان كرد «خودت و وجودت بايد سالم باشد» اين همان شاه كليدي است كه ساليان است همگان گفتند و فايده اي نكرد و هر روز باعث شد كه قوانين سخت تر و شخصي تر شود تا جائي كه همگان اجازه حضور در حريم شخصي  بقيه را به خود دهند و حتي آن را جز وظايف خود بدانند پذيرفتن اينكه  انسان بايد خود سالم باشد  باعث ايجاد يك انقلاب فكري جديد خواهد شد كه نياز به مباحث بيشتر و گفتگو هاي ديگري دارد  اما از اينكه اين آقايان خود باعث شدند كه نگاه شايد گوشه ديگري از جامعه به مسائل شفافتر شود بسي مايه شادماني است 

تلويزيون ميلي ، دولت ميلي ، قوانين ميلي ، در برابر   زيست اجباري ، فكر اجباري ، ديدن اجباري

نوشته شده در شنبه دوم بهمن 1389 ساعت 12:2 شماره پست: 24     

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: